Dlaczego warto świętować

Dlaczego warto świętować

Dlaczego warto zorganizować przyjęcie brzuszkowe? Masz wątpliwości?
Przekonaj się, dlaczego warto świętować.

Po pierwsze, chwila dla maluszka!

Czy rozmawiasz ze swoim maluszkiem, którego nosisz pod serduszkiem? Być może nie zdajesz sobie sprawy, jak ważne jest nawiązywanie kontaktu z maleństwem, zanim jeszcze przyjdzie na świat. A ono przecież już słyszy i rozpoznaje głos mamy. Baby Shower to przyjęcie dla przyszłej mamy i na cześć maluszka. Warto dzielić tę radość z najbliższymi i dbać o kontakt z maleństwem, jeszcze przed jego narodzinami.

Po drugie, chwila dla mamy!

Pod koniec ciąży każda przyszła mama miewa obawy, lęki związane z porodem. Ty też obawiasz się porodu? A może martwisz się, czy z maleństwem wszystko będzie dobrze? Warto choć na chwilę odsunąć od siebie te myśli i zwyczajnie zrelaksować się w gronie przyjaciół. Pamiętaj, już niedługo nie znajdziesz na to czasu 🙂

Po trzecie, doświadczenie!

Czy brałaś już udział w Baby Shower? Nie? To właśnie masz okazję, aby doświadczyć czegoś nowego. Bez względu na to, czy jesteś przyszłą mamą, przyjaciółką przyszłej mamy, czy… mężem przyjaciółki przyszłej mamy, każdy może świetnie się bawić i dzielić radość z oczekiwania na narodziny maleństwa.

Po czwarte, świetna zabawa!

Kiedy ostatnio spotkałaś się z przyjaciółmi? Wieki temu? Przyjęcie brzuszkowe to doskonała okazja do spotkania się w większym gronie, poplotkowania o macierzyństwie i wspólne dzielenie się szczęściem. Nic tak nie uskrzydla, jak możliwość dzielenia się z innymi swoimi radościami i wspólne ich przeżywanie. Kiedyś opowiesz o brzuszkowym przyjęciu swojemu maleństwu.

Po piąte, gromadzenie wyprawki!

Nie ma co ukrywać, prezenty to jeden z punktów programu brzuszkowego przyjęcia. Nigdy za wiele kocyków, śpioszków, butelek, gryzaczków, pieluszek (zwłaszcza pieluszek) i innych akcesoriów dla mamy i maluszka. Ponadto każdą z przyszłych mam ucieszy fakt, iż grono bliskich przyjaciół pragnie wyręczyć ją z gromadzenia przynajmniej części wyprawki.

Baby Shower czas zacząć!