Imieninowe eKartki

Imieninowe eKartki

Dzięki internetowy mamy wspaniałą możliwość przesyłania kartek różnego rodzaju przez Internet. Jest to nowoczesny, ale już coraz bardziej rozpowszechniony sposób przekazywania pozdrowień i życzeń na różne okazje. W Internecie możemy znaleźć całe mnóstwo portali z e-kartkami różnego typu. Większość z nich oferuje usługę wysyłania kartek drogą elektroniczną przy pomocy poczty e – mail.

Wysłanie takiej kartki jest bardzo proste i co również ważne całkowicie darmowe. Nie należy obawiać się rejestracji na stronie z kartkami, bo zakładając konto na serwisie z kartkami nie ponosimy żadnych konsekwencji finansowych z tytułu zgłoszenia się jako użytkownik strony z kartkami.  Co bardzo ważne od momentu zalogowania mamy dostęp do niezliczonej ilości kartek i karteczek różnego rodzaju, a jest ich całe mnóstwo.

Podzielone są na różne kategorie, a jedną z najliczniejszych, zawierających największą ilość propozycji jest dział z kartkami imieninowymi. Większość z nich zawiera ciekawie zdjęcia, z których można wybrać coś wyjątkowego specjalnie dla solenizanta.

Aby wysłać kartkę internetową należy w pierwszej kolejności zdecydować się na konkretny typ. Znajdziemy wiele imieninowych kartek flash czyli filmików animowanych. Dostępne są kartki dla osób w różnym wielu – poważną kartkę możesz wysłać starszej osobie, a śmieszną animację koledze lub koleżance, z którą jesteś w bliskich relacjach.

Kiedy już wybierzesz kartkę spośród miliona propozycji, wówczas wpisujesz adres e-mail solenizanta. Niektóre strony z e-katkami mają dodatkowo funkcję umieszczania życzeń. Można zetem samodzielnie wymyślić szczere życzenia dla bliskiej osoby lub wybrać spośród wielu gotowych wierszyków imieninowych. Kiedy wysłany upominek trafi już na konto pocztowe e-mail solenizanta, otrzymuje on indywidualny link do e-kartki, który pozwoli mu na jej obejrzenie. Z pewnością będzie ona nią zachwycona.

Wysyłanie kartek z okazji imienin może być świetna zabawą, dlatego warto skorzystać z nowoczesnych możliwości i wysłać kartkę najbliższym na imieniny lub nawet bez okazji… przecież, aby pokazać komuś, że się o nim pamięta nie trzeba szczególnych uroczystości.