Ładne kartki dla niego

Ładne kartki dla niego

Mamy tak wiele pięknych męskich imion, niektóre są bardzo popularne, inne wyjątkowe. Wielu solenizantów hucznie obchodzi święto swojego patrona, a co za tym idzie organizuje imprezy imieninowe, zapraszając gości. Jeśli szykuje ci się tego typu uroczystość, bądź to kogoś z rodziny albo znajomego – nie zapomnij o wcześniejszym zakupieniu chociaż skromnego upominku oraz wysłaniu kartki okolicznościowej.

Mamy do wyboru różnego rodzaju kartki dla mężczyzn – te ze śmiesznym obrazkiem, pięknymi życzeniami, ale również te poważne, bo przecież tacie lub dziadkowi też należy się kartka imieninowa. Jeśli chcemy rozweselić naszego solenizanta możemy zdecydować się kupno zabawnej kartki z obrazkiem w tylu Pop Art lub fotomontażem. Takie kartki przyniosą wiele zadowolenia i na przynajmniej na chwilkę rozweselą naszych mężczyzn zatroskanych ciężką pracą. Nie poleca się natomiast przesyłanie mężczyznom kartek ze słodkimi motywami takimi jak kolorowe kwiaty, różowe misie, czekoladki itp. – te elementy są zarezerwowane dla kobiet – panowie nie lubią tzw. cukierkowości.

Najczęściej wysyłamy kartki drogą tradycyjną, ale warto również skorzystać z nowoczesnych technologii i przesłać od czasu do czasu internetowy kartonik z pięknymi życzeniami. E-kartki stają się coraz bardziej popularne na szeroki wachlarz możliwości jaki mamy do dyspozycji wysyłając je przez e-mail. Dostępne są nawet kartki z życzeniami specjalnie dla solenizanta noszącego wybrane imię!

Jeśli zatem jesteś przekonany do nowoczesnych technologii, dzięki którym mamy możliwość przekazywania sobie informacji w bardzo szybki sposób – nie wahaj się dłużej, ale prześlij solenizantowi ładną kartkę z samodzielnie napisanymi życzeniami. Jeśli jednak nie masz pomysłu na życzenia imieninowe, możesz poszukać inspiracji w Internecie – na stronach www znajdziesz miliony wierszy i wierszyków. Wirtualny sposób przesyłania życzeń ma jeszcze jedną dodatkową zaletę: zamiast nieruchomego obrazu można wybrać krótki filmik na przykład animowany, co dodatkowo uatrakcyjnia przekaz.