Kim jest Konsultant Ślubny i jak go znaleźć?

Kim jest Konsultant Ślubny? Jaka jest jego rola i jak go znaleźć?

Zawód Konsultanta Ślubnego staje się coraz  bardziej popularny. Choć w samym Płocku nie wiele się słyszy o ludziach, którzy są profesjonalnie przygotowani do poprowadzenia narzeczonych przez czas przygotowań do ich najważniejszego dnia.

W USA, obecność na uroczystości zaślubin konsultanta ślubnego jest tak popularna jak w Polsce obecność świadków. Z czego wynika brak popularności udziału Konsultantów Ślubnych? Otóż z braku wiedzy, w czym taki konsultant może pomóc, czy w ogóle jest potrzebny, no i z przekonania, że to ogromnie droga usługa. Ci z Was, którzy zamierzają zawrzeć związek małżeński powinni szczególnie wczytać się w ten artykuł, bo ani ta usługa nie kosztuje nie wiadomo ile, a udział konsultanta ślubnego w przygotowaniach waszego ślubu nie jest zbędny, a jest czymś, bez czego nie będą się obywać Młodzi już za kilka lat.

Usługa Konsultanta Ślubnego nie jest nowością w branży ślubnej. Szkoda, że w Płocku i okolicach mało, kto słyszał o takiej usłudze. W większych miastach – Warszawa, Katowice, Częstochowa obecność Konsultanta na uroczystości jest coraz bardziej popularna, uczestniczy on już, w co 10 weselu.

Kim jest i jaka jest rola Konsultanta Ślubnego?

Konsultant Ślubny to profesjonalny organizator ślubów i wesel, który nie tylko poleci sprawdzonych podwykonawców i doradzi w wyborze kwiatów czy zaproszeń, ale także zaprezentuje najnowsze trendy w branży ślubnej.

Konsultant Ślubny stanowi również nieocenione wsparcie dla Młodej Pary w niespodziewanych sytuacjach, o jakie nietrudno podczas ślubnych przygotowań.

Co robi Konsultant Ślubny?

  • Konsultant przede wszystkim spełnia  marzenia Młodych dostosowując ich  możliwości finansowe
  • Negocjuje korzystne rabaty, które obniżą koszty  ślubu i wesela
  • Weryfikuje i prezentuje sprawdzonych podwykonawców, dopilnowuje realizacji umówionych zleceń zawartych w umowach
  • Jest ekspertem w dziedzinie organizacji uroczystości ślubnych, tym samym posiada wiedzę na temat trendów i innych rzeczy, które uatrakcyjniają wesele
  • Zawsze ma plan B, w nieprzewidziane sytuacjach, których  podczas ślubu czy wesela jest cała masa i oczywiście są one nieuniknione -reaguje natychmiast, a trzeźwość spojrzenia pozwala wyratować Młodych z trudnych sytuacji.
  • Oprócz tego jest partnerem/przyjacielem, który w gorącym okresie przygotowań zawsze da wsparcie Młodym, poprowadzi negocjacje rodzinne, pomoże wyjaśnić rodzicom i przyszłym teściom „dlaczego jest tak a nie inaczej”

Spotkania z konsultantem podzielone są na 3 etapy podstawowe – dwa pierwsze spotkania są niezobowiązujące i bezpłatne.

Jak znaleźć Konsultanta Ślubnego?

Na rynku działają wspaniali Konsultanci Ślubni. Posiadają wieloletnie doświadczenie w organizacji różnych imprez: od ślubów, wesel począwszy poprzez promocję firm a na organizacji i koordynacji konferencji biznesowych skończywszy.  Mają doświadczenie, które pozwoli uniknąć wpadek. Współpracują z najlepszymi, sprawdzonymi podwykonawcami. Posiadają wyczucie, dzięki czemu zawsze trafiają w gusta Młodych, oraz profesjonalizm, którym się kierują  przy każdym nawet tym  najmniejszym zleceniu.