Kartki elektroniczne na Dzień Matki

Kartki elektroniczne, zwane powszechnie e-kartkami, mają jedną, za to ogromną zaletę – docierają do adresata bardzo szybko,niemal natychmiastowo. E-kartki z okazji Dnia Matki wciąż nie są zbyt popularne, ale stają się powoli coraz powszechniejsze. Jeśli mieszka się daleko od rodzinnego domu, na przykład za granicą, to kartka elektroniczna wydaje się tanim i najlepszym sposobem na przekazania życzeń.

Wiele serwisów oferuje różnorodne kartki elektroniczne. Znajdziemy nie tylko kartki flash, czyli animowane, ale również kartki, które wyglądają jak tradycyjne. Sami możemy wpisać życzenia czy wiersz dla Mamy. Na większości portali, oferujących e-kartki, znajdziemy bogaty wybór tekstów, który można wpisać na kartkę. Do niektórych dołączyć można samodzielnie zaprojektowane tło, wybrać czcionkę, nawet znaczek. Jeśli nasza Mama nie boi się komputerów, potrafi obsługiwać pocztę elektroniczną, z pewnością taka e-kartka będzie dla niej czymś oryginalnym, nowoczesnym i wyjątkowym.

Kartka elektroniczna nie zastąpi kartki wykonanej własnoręcznie, ale można stworzyć ją na podstawie wspólnych zdjęć z Mamą. Taką e-kartkę można później wydrukować i wstawić do ramki. Elektroniczne kartki nie zastąpią również innych prezentów, bukietu kwiatków czy wspólnie spędzonego czasu, ale na pewno będą miłą pamiątką i wyrazem pamięci o Mamie. E-kartki są popularne, ale te z okazji Dnia Matki wciąż czekają na to, aby stać się powszechniejszą formą składania życzeń ukochanym Mamom.