Piękne kartki z życzeniami na Gwiazdkę

Piękne kartki z życzeniami na Gwiazdkę

Święta Bożego Narodzenia to beztroski i radosny czas kiedy wszystko co złe odchodzi na drugi plan. W każdym z nas budzi się dziecko, które wierzy w piękny i radosny świat. Okres świąteczny to moment pojednania i refleksji. Każdy chce spędzić ten czas w gronie rodziny czyli życzliwiej, miłej i ciepłej atmosferze. W naszej kulturze najważniejszym punktem świąt jest wieczerza wigilijna (coraz częściej opatrzona specjalnym wigilijnym zaproszeniem). To kolacja, podczas której wszyscy radujemy się i czekamy na narodziny Zbawiciela. Podczas wigilii, właściwie na jej początku łamiąc się opłatkiem wymieniamy między sobą życzenia. Nie zawsze jednak mamy okazję wymienić ich ze wszystkimi. Nie wszyscy bowiem ważni ludzie zbierają się z nami przy stole wigilijnym. Wtedy do przekazania dobrych życzeń służą kartki bożonarodzeniowe. Ich rodzajów jest tyle ile nadawców, niektóre jednak zasługują na szczególną uwagę, z racji ich oryginalności.

 • Kartki inspirowane tekstami religijnymi
  To życzenia przeznaczone dla osób głęboko wierzących, których święta nie skupiają się jedynie na zasiadaniu przy wspólnym stole i wymianie prezentów. To karki skłaniające do refleksji, jednocześnie będące na najwyższym poziomie – w końcu inspirowane na świetnych tekstach.
 • Twórcze życzenia przygotowane w wordzie
  To kartki bardzo osobiste. Stworzone bowiem specjalnie na tę okazję przez osobę wysyłającą je. To ładne i proste pod względem graficznym projekty, które dzięki programowi tworzone są z łatwością. To propozycja dla ludzi lubiących zaskakiwać innych swoją inicjatywą.
 • Trójwymiarowe pocztówki świąteczne
  Ciekawe i niecodzienne kartki działające na wyobraźnię. Trudne do przygotowania własnoręcznie. Można jednak dostać je w sklepach z rzeczami robionymi ręcznie lub lepszych sklepach papierniczych.
 • Dziecięce kartki bożonarodzeniowe
  Przygotowywane przez dzieci lub dla nich przeznaczone. Zazwyczaj wykorzystują świąteczne symbole typowe dla dzieci czyli Świętego Mikołaja, renifery, śnieżynki czy prezenty. Obfitują w kolory i różne dodatki.
 • Kreatywne ręcznie robione pocztówki z życzeniami
  Metody quilling lub wyszywanie to nietypowe sposoby przygotowywania świątecznych życzeń. Przynoszą jednak świetny efekt – niecodzienne i bardzo artystyczne życzenia.
 • Animowane życzenia świąteczne
  Wysyłane za pomocą Internetu śmieszne animacje wykorzystujące symbole świąteczne.
 • Muzyczne kartki z życzeniami
  Piękne życzenia, którym akompaniują dźwięki kolęd lub innych świątecznych melodii. Nietuzinkowe i wprawiające w świąteczny nastrój.
 • Świąteczne życzenia od firmy
  Wysyłane przez firmy do swoich wiernych, wartościowych klientów oraz pracowników.