Urodziny dla przedszkolaków od -4 lat

Dla przedszkolaków

  • URODZINY TEMATYCZNE (od 4 lat)

– Świat na opak w tym dniu nic nie będzie takie samo – świat stanie do góry nogami, a my razem z nim

– Bal u Księżniczki i Rycerza – to, co kochają małe dziewczynki i mali chłopcy – będzie test na ziarnku grochu i pasowanie na rycerza, a jak!

– Wyspa Piratów – wyprawa w nieznane? Poszukamy skarbu, nie minie nas sztorm i spotkanie z piratami.

– Na tropie Indian – wykonamy pióropusze, pomalujemy twarze jak prawdziwi Indianie i wykonamy taniec na przywołanie tortu

– Sportowa olimpiada – sportowy duch walki jest w nas! Kto szybszy? Zwinny?

– Gazetowe party, czyli co można wyczarować z niczego – dla fanów recyklingu i nie tylko

– Zrób robota – bądź zamień się w robota, odbędzie się defilada robotów i taniec niepołamaniec

– Podróż do Afryki – spotkamy słonie i pobawimy się w tradycyjne zabawy afrykańskie, może porozmawiamy w języku suahili

– Pacynkowe przyjęcie – zabawa w teatr, czy teatr w zabawie?

– Wyprawa w kosmos – Potrzebny będzie statek na spotkanie kosmitów i zielonych ludków. Wyprawa będzie udana – w kosmos wykonana

– Kraina gier planszowych – ogromny chińczyk czy  warcaby? wykonamy, zagramy i wygramy

– Gumisie – Dzieci zamieniają się w gumisie i przez kilkadziesiąt minut żyją w ich świecie: piją sok z gumijagód, uciekają przed ogrami i oczywiście umieją posługiwać się magiczną księga oraz jej medalionem.

– Przygody Franklina –  Dzieci biorą udział w konkursach i zabawach związanych z sympatycznym żółwiem. Bawią się i tańczą na Franklinowym przyjęciu, biorą udział w grach zręcznościowych, organizują teatrzyk cieni, poszukują skarbu i własnoręcznie wykonują żółwie z masy solnej.

– Wróżkolandia – Każda dziewczynka w czasie czarodziejskich urodzin zamieni się we wróżkę. Dostanie piękną suknię i różdżkę. Zatańczy wraz z innymi wróżkami, pozna tajniki magii, a krainie czarów spotka elfy i trolle.

– Wizyta w Nibylandii u Piotrusia Pana – otworem stanie przed nami Świat Zaginionych Dzieci pełen niespodzianek i niezapomnianych wrażeń. Nauczymy się nie tylko latać, skakać czy robić głupie miny, ale także poznamy roślinność Nibylandii, weźmiemy udział w nieprawdopodobnym quizie a także poznamy zaczarowany świat tęczy Klanza. Ponadto stoczymy walkę z Kapitanem Hakiem, będziemy łapać uciekające obłoki, a za dotknięciem zaczarowanej różdżki Dzwoneczka dostaniemy szansę, by choć przez chwilę stać się tym, kim tylko zechcemy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *