Urodziny dla przedszkolaków od -4 lat

Dla przedszkolaków

  • URODZINY TEMATYCZNE (od 4 lat)

– Świat na opak w tym dniu nic nie będzie takie samo – świat stanie do góry nogami, a my razem z nim

– Bal u Księżniczki i Rycerza – to, co kochają małe dziewczynki i mali chłopcy – będzie test na ziarnku grochu i pasowanie na rycerza, a jak!

– Wyspa Piratów – wyprawa w nieznane? Poszukamy skarbu, nie minie nas sztorm i spotkanie z piratami.

– Na tropie Indian – wykonamy pióropusze, pomalujemy twarze jak prawdziwi Indianie i wykonamy taniec na przywołanie tortu

– Sportowa olimpiada – sportowy duch walki jest w nas! Kto szybszy? Zwinny?

– Gazetowe party, czyli co można wyczarować z niczego – dla fanów recyklingu i nie tylko

– Zrób robota – bądź zamień się w robota, odbędzie się defilada robotów i taniec niepołamaniec

– Podróż do Afryki – spotkamy słonie i pobawimy się w tradycyjne zabawy afrykańskie, może porozmawiamy w języku suahili

– Pacynkowe przyjęcie – zabawa w teatr, czy teatr w zabawie?

– Wyprawa w kosmos – Potrzebny będzie statek na spotkanie kosmitów i zielonych ludków. Wyprawa będzie udana – w kosmos wykonana

– Kraina gier planszowych – ogromny chińczyk czy  warcaby? wykonamy, zagramy i wygramy

– Gumisie – Dzieci zamieniają się w gumisie i przez kilkadziesiąt minut żyją w ich świecie: piją sok z gumijagód, uciekają przed ogrami i oczywiście umieją posługiwać się magiczną księga oraz jej medalionem.

– Przygody Franklina –  Dzieci biorą udział w konkursach i zabawach związanych z sympatycznym żółwiem. Bawią się i tańczą na Franklinowym przyjęciu, biorą udział w grach zręcznościowych, organizują teatrzyk cieni, poszukują skarbu i własnoręcznie wykonują żółwie z masy solnej.

– Wróżkolandia – Każda dziewczynka w czasie czarodziejskich urodzin zamieni się we wróżkę. Dostanie piękną suknię i różdżkę. Zatańczy wraz z innymi wróżkami, pozna tajniki magii, a krainie czarów spotka elfy i trolle.

– Wizyta w Nibylandii u Piotrusia Pana – otworem stanie przed nami Świat Zaginionych Dzieci pełen niespodzianek i niezapomnianych wrażeń. Nauczymy się nie tylko latać, skakać czy robić głupie miny, ale także poznamy roślinność Nibylandii, weźmiemy udział w nieprawdopodobnym quizie a także poznamy zaczarowany świat tęczy Klanza. Ponadto stoczymy walkę z Kapitanem Hakiem, będziemy łapać uciekające obłoki, a za dotknięciem zaczarowanej różdżki Dzwoneczka dostaniemy szansę, by choć przez chwilę stać się tym, kim tylko zechcemy.