Imiona litera H

Imiona litera H.

Henryk – szlachetny i lojalny, ale skryty i pewny siebie. Dobry rozjemca. Dobry przywódca. Lubi być panem we własnym domu. Jest utalentowanym mówcą.
Imieniny: 19 stycznia, 19 lutego, 2 marca, 10 kwietnia, 12 lipca, 15 lipca, 2 września
Herbert – osobowość wyróżniająca się. Dobry przywódca mas i ludu. Pewny siebie, niezależny. Podejmowane przedsięwzięcia przeprowadza z zegarmistrzowską precyzją. Nieraz wyrafinowany.
Imieniny: 16 marca
Herman – dobry organizator. Lubi udzielać się społecznie lub publicznie. Posiada duże poczucie odpowiedzialności za to co robi.
Imieniny: 7 kwietnia, 11 kwietnia, 13 czerwca, 11 sierpnia
Hieronim – wnikliwy, czasem uparty, ale kulturalny i subtelny. Dobry, sprawiedliwy. Przedsiębiorczy, oszczędny, niecierpliwy i zawsze zajęty.
Imieniny: 8 lutego, 3 marca, 9 lipca, 20 lipca, 30 września, 4 grudnia
Hilary – konserwatysta. Dobry mówca. Oddany rodzinie i najbliższym przyjaciołom. Lubi wszystkim radzić, niejednokrotnie więcej niż tego potrzebują.
Imieniny: 11 stycznia, 14 stycznia, 16 marca, 21 października
Hipolit – jest z natury dobrym człowiekiem. Kocha przyrodę, zwierzęta i ptaki. Najbardziej kocha konie.
Imieniny: 3 lutego, 13 sierpnia, 22 sierpnia, 21 września
Honoriusz – ambitny, ma dużo pomysłów, które nie zawsze są do zrealizowania. Dobry, nieraz zmienny. Sprawiedliwy, wymagający szacunku dla siebie i dla najbliższych.
Hubert – odważny, oddany przyjaciel. Posiada wielka intuicje. Ma duże zdolności kierownicze. Posiada dużą dozę humoru i dowcipu. Umysł bystry i przewidujący.
Imieniny: 3 listopada