Animowane kartki imieninowe

Animowane kartki imieninowe

Znudziły ci się już tradycyjnie przesyłane pocztówki imieninowe? A może nie możesz znaleźć wyjątkowego wzoru? Wszystkie z nich są nudne i standardowe? Wykorzystaj możliwości Internetu i prześlij darmową kartkę animowaną. Z pewnością jest to atrakcyjna alternatywa dla nudnych wzorów, które są stale powielane i rozprowadzane w formie papierowych kartoników. Warto wykorzystać możliwości najnowszych technologii i zamiast nudnych kartek pocztowych, z okazji imienin wysłać filmik animowany, czyli kartkę flash. Przesyłając ją na adres e-mailowy wybranej przez ciebie osoby, otrzyma ona link, a gdy kliknie na niego zobaczy zabawną karteczkę wysłaną przez ciebie.

Kartka animowana może być przesłana na różne okazje takie jak święta, urodziny, rocznice, ale warto również wysłać czasem taką kartkę bez konkretnej przyczyny – choćby po to, aby poprawić komuś nastrój. Może być ona również oryginalnym pomysłem na drobny upominek przekazany przyjacielowi, znajomemu lub komuś z rodziny z okazji zbliżających się imienin.

W bazie danych serwisów z e-kartkami możesz znaleźć, obok typowych kartek photo, ogromną ilość krótkich filmików animowanych. Zazwyczaj są one śmieszne, zaprawione lekkim humorek, który rozbawi każdego. Często są one wykonywane przez profesjonalnych grafików komputerowych, którzy potrafią nadać wyrazisty kształt prezentowanym na filmiku postaciom. Niektóre z nich są stworzone na tej samej zasadzie co postacie z gier komputerowych, filmów fantasy lub bajek animowanych. Taka postać zwykle w atrakcyjny sposób przekazuje życzenia twojemu solenizantowi.

Taki typ e-kartki na pewno spodoba się młodym osobom, dlatego warto przesłać ją koleżance z klasy lub koledze. Będzie ona również znakomitym upominkiem dla chłopaka lub drobnym podarunkiem dla dziewczyny. Ale oczywiście nie jest to regułą, bo dziś większość starszych ludzi potrafi korzystać przynajmniej z poczty elektronicznej, więc jeśli wiesz, ze wujek, ciocia, mama lub tato są otwarci na nowości technologiczne, również im możesz posłać kartkę flash z okazji imienin, bo na pewno się ucieszą. Przesłanie animowanej karteczki, to bardzo miły gest, świadczący o tym, że pamięta się o kimś nic nie kosztuje, a wnosi wiele ciepła.

Jedna myśl w temacie “Animowane kartki imieninowe”

Możliwość komentowania jest wyłączona.