Urodziny dla starszych dzieci

  • URODZINY dla starszych dzieci (od 7/8 lat)

– Karaoke – urodziny w rytmie ulubionych piosenek? A jakże, jeszcze większa frajda, gdy możemy je wspólnie śpiewać

– u Alicji w Krainie Czarów – dowcipne, okraszone nutką absurdu szalone przyjęcie dla starszych dzieci

– Modelki – makijaż, przebranie, szybko fotograf czeka

– Potańcówka – zabawa w stylu disco, w przerwach taniec limbo, oraz twister

– W dwie godziny dookoła świata

– Gwiazdą być czyli Hannah Montana w akcji

– Tanecznym krokiem z bohaterami High School Musical

– Urodziny z podchodami – gra terenowa z niespodziankami

– Urodziny z detektywem – do rozwiązania zagadka, mamy pierwszy ślad, spryt i kreatywność pomoże nam znaleźć zaginiony przedmiot

– Harry Potter i Szkoła Wróżbitów – Cztery domy magiczne, różdżki, zielarstwo, transmutacja, mugoloznawstwo, opieka nad magicznymi stworzeniami, pokaz sztuk magicznych, trening qudditcha i czarodziejskie zabawy to wszystko, co kandydat do najbardziej niesamowitej szkoły magicznej, powinien wiedzieć i umieć.

– Piżama Party – Obowiązkowym strojem piżama, nocne kapcie i przytulanka. W otoczeniu niezliczonej ilości poduszek i kocy dzieci biorą udział w wielu zabawach i konkursach związanych z porą snu, kapciami, poduszkami; a przekąskami są śniadaniowe specjały. Każde dziecko wykona również dla siebie wyjątkową poszewkę na poduszkę.

– W starożytnym Egipcie –  W czasie egipskich urodzin dzieci mają okazję, poprzez zabawę, przenieść się w czasy starożytne, ulepić skarabeusza, rozwiązać zagadki i przeczytać wiadomość ukrytą pod hieroglifami. Ale uwaga! Na śmiałków zaglądających do piramid czyha groźna mumia…

– Przygody Pippi – Z Pippi nikt się nie nudzi. Szalone zabawy, spotkanie z piratami, a na osłodę własnoręcznie ozdobione pierniczki. To wszystko czeka na jubilatkę i jej gości, którzy nie chcą zbyt szybko urosnąć.

Nawiedzony dom Scooby Doo –  Uczestnicy zabawy przenoszą się w scenaerię nawiedzonego domu, w którym Scooby Doo musi rozwiązać zagadkę i odnaleźć skarb. Aby tego dokonać musi przejść wiele prób. Przeszkadzają mu napotykane duchy i mumie.