Urodziny tematyczne – dlaczego warto nas zaprosić?

Urodziny tematyczne – dlaczego warto nas zaprosić?

 • Oferujemy wspaniałą zabawę opartą na doświadczeniu multisensorycznym
  Urodziny tematyczne to wspaniała zabawa, która uczy i otwiera dzieci na świat bazując na multisensoryce czyli poznawaniu świata wszystkimi zmysłami. Dzieci podczas urodzin mają możliwość, w zależności od tematu warsztatów, poczuć piękne, egzotyczne zapachy przypraw z całego świata, arabskich perfum oraz aromatycznej kawy. Mogą dotknąć miękkiego marokańskiego kolorowego dywanu a także piasków z różnych pustyń świata od Sahary aż po Chiny i Australię. Kolejnym doświadczeniem są dźwięki i etniczna muzyka oraz instrumenty, na których każde dziecko może pograć a także smaki bo podczas urodzin jest możliwość degustacji charakterystycznych dla danego kraju pysznych przekąsek i aromatycznych napoi takich jak np. herbatka z Tybetu lub Maroka. Oglądając z dziećmi różne przedmioty podziwiamy razem z nimi niezwykłe różnice kulturowe na świecie poznając wiele ciekawostek dotyczących naszego globu.
 • Przyprowadzamy egzotyczne kraje kraje wprost na imprezę urodzinową Twojego dziecka
  W ramach urodzinowej zabawy proponujemy wiele ciekawych tematów podróżniczych. Możemy przeprowadzić warsztaty o konkretnym kraju lub zrobić tematyczne zajęcia przekrojowe dotyczące jakiegoś konkretnego zagadnienia np. pustyń, wulkanów, morza, zwierząt lub dzieci. Przy okazji fantastycznej zabawy dzieciaki przyswajają bogactwo wiedzy o świecie, ciekawych miejscach, znanych i mniej znanych kulturach co budzi w nich pasję, dociekliwość i chęć aby wiedzieć jeszcze więcej i odkrywać wciąż jak piękny i bogaty jest nasz świat. Na urodzinach dziecko może poczuć klimat dalekich lądów, gorących pustyń, przemierzyć dżunglę, odwiedzić szkockie lub indiańskie wyspy, wraz z Królem Julianem przemierzyć „Czerwoną Wyspę” albo w cieniu Himalajów siedząc na wygodnych poduszkach napić się tybetańskiej herbatki zrobionej na bazie soczystych limonek, ostrego imbiru i słodkiego miodu.
 • Na zajęciach używamy bardzo dużo ciekawych rekwizytów charakterystycznych dla danego kraju, o którym opowiadamy.
  Podczas urodzinowych warsztatów tematycznych używamy tylko i wyłącznie własnych oryginalnych materiałów i pomocy charakterystycznych dla danego kraju: ciekawych rekwizytów, przedmiotów codziennego użytku, kolorowych zabawek, egzotycznych strojów, biżuterii, nakryć głowy (turbany, chusty, kapelusze) itd.. Mamy również zwykle ze sobą kolorowe zdjęcia z naszych licznych podróży po świecie, ciekawe instrumenty a także etniczną muzykę. Opowiadamy o naszych przygodach i dzielimy się z maluchami bogactwem wyniesionego z podróży doświadczenia i wiedzy o świecie. Krótko mówiąc : poznajemy świat i chcemy swoją wiedzą, doświadczeniem, przeżyciami i wspomnieniami dzielić się ze wszystkimi, a zwłaszcza tymi, którzy dotąd nie mieli okazji wybrać się w daleką podróż. A może nasze warsztaty będą zachętą, żeby to zrobić? Żeby spakować plecak i wyruszyć w podróż marzeń? Wierzymy, że to możliwe!
 • Tworzymy tematyczne warsztaty podróżnicze, które podobają się dzieciom i pozostawiają niezapomniane wspomnienia.
  Jesteśmy bardzo skuteczni w tworzeniu fantastycznych wciągających scenariuszy warsztatów i zabaw tematycznych dla dzieci w każdym wieku. Indywidualnie dostosowujemy naszą ofertę do potrzeb i preferencji klienta. Skutecznie doradzamy i proponujemy najciekawsze i najbardziej spektakularne rozwiązania. Przeprowadziliśmy już ponad 1500 godzin animacji podróżniczych, opracowaliśmy ponad 20 tematów podróżniczych zajęć tematycznych i wciąż tworzymy nowe. Dzięki bogatemu doświadczeniu i stałym kontakcie z dzieciakami możemy się wciąż rozwijać i ulepszać nasze metody pracy z dziećmi oraz same scenariusze zabaw i animacji. Mając kontakt z dziećmi na co dzień doskonale wiemy co i jak na nie działa, co się sprawdza, co je ciekawi, co bawi, co fascynuje. Nasze warsztaty tematyczne dostosowujemy do wieku i fazy rozwoju dziecka dzięki czemu są one w pełni zrozumiałe, jasne, klarowne i niezwykle ciekawe.

Induwidualnie dostosowujemy się do Twoich potrzeb

Organizując urodziny elastycznie dostosowujemy się do Twoich potrzeb. Masz możliwość z pośród wielu tematów wybrać ten najbardziej interesujący a my wzbogacimy go tematycznie wciągającymi grami, ciekawymi quizami, szalonym tańcem a także zajęciami manualnymi sprawiając, że mały jubilat będzie zachwycony a impreza urodzinowa niezapomniana. Przyjęcie może się odbyć w wybranym przez Państwa miejscu i czasie a całość imprezy można poszerzyć o wiele interesujących opcji dodatkowych.

Usługa urodzin tematycznych zawiera:

Usługa tematycznych urodzin podróżniczych zawiera dwie godziny pasjonującej animacji podróżniczej dla grupy do 15 osób w wybranym temacie wzbogaconej grami, quizami i niespodziankami, mały upominek dla jubilata, nieograniczoną możliwość wykonywana zdjęć w egzotycznym strojach, nakryciach głowy i z przywiezionymi przez podróżnika przedmiotami. Zapewniamy w cenie także bezpłatny dojazd na terenie Krakowa oraz do miejscowości oddalonych od miasta do 20 km.

Atrakcyjne opcje dodatkowe:

Imprezę urodzinową możemy wzbogacić/poszerzyć o atrakcyjne opcje dodatkowe: zdrowy tort o kształcie korespondującym z tematyką warsztatu podróżniczego (do 250 zł), pyszny poczęstunek tematyczny do zrobienia przez dzieci podczas urodzin lub w formie cateringu (cena ustalana indywidualnie), dodatkowego animatora dla grupy powyżej 15 dzieci (200 zł), upominki podróżnicze dla każdego dziecka (15 zł sztuka), projekt zaproszenia urodzinowego (50 zł – projekt, 2 zł – wydruk jednej sztuki na papierze 200 g) oraz możliwość dojazdu w dalsze rejony poza Kraków (cena ustalana indywidualnie w zależności od odległości). Przy organizacji urodzin w jednym z lokali, z którymi współpracujemy należy doliczyć cenę cateringu urodzinowego (cena menu urodzinowego od dziecka różni się w zależności od wybranego miejsca). W cenie kawiarnia również oferuje salę na wyłączność oraz kawę i herbatę dla obecnych rodziców.