Piękne kartki dla niej

Piękne kartki dla niej

Kobiety uwielbiają dostawać upominki – temu stwierdzeniu nikt nie zaprzeczy…Lubimy być obdarowywane prezentami, drobnymi podarunkami nawet bez okazji – te są najmilej widziane. Drodzy Panowie! Jeśli chcecie zobaczyć uśmiech na twarzy ważnej w waszym życiu kobiety – często kupujcie im przynajmniej skromne upominki. Nie trzeba wydawać kroci, aby zadowolić ukochaną, mamę, siostrę lub koleżankę. Wystarczy tylko drobnostka – czasami mile zaskoczy zwyczajna kartka z czułym słowem zostawiona w widocznym miejscu.

Na szczególne okazje nie wystarczy jednak zwykły kartonik. Gdy twoja pani obchodzi imieniny trzeba wybrać piękną kartkę z życzeniami. Oczywiście musisz zdecydować jaka będzie najbardziej pasowała do twojej kobiety.

Jeśli chcesz kupić kartkę dla dziewczyny lub narzeczonej powinna ona być wzbogacona w motywy świadczące o twojej miłości do niej. Mogą to być czerwone serca, ale najładniej prezentują się kwiaty. Jeśli pałasz do ukochanej gorącym uczuciem powinieneś zdecydować się na zakup kartki z wzorem czerwonych róż – one symbolizują miłość. Znakomitym pomysłem na sprawienie dziewczynie niespodzianki jest dołączenie małego kartoniku do kwiatów dostarczonych przy pomocy kuriera. Na nim możesz napisać najpiękniejsze, płynące prosto z serca życzenia szczęścia i miłości.

Natomiast jeśli chcesz wysłać pocztówkę imieninową do mamy wybierz elegancką kartę. Tutaj też niezastąpione są kwiaty, ale prezentowane w innej formie. Mamie z pewnością spodoba się przedstawiająca kosz różnorodnych kwiatów. Podobną kartkę możesz wybrać dla babci.

Tymczasem jeśli imieniny obchodzi twoja siostra lub koleżanka możesz zdecydować się na wysłanie śmiesznej kartki pocztowej lub e-kartki animowanej lub photo. Do nich należy dobrać ładne życzenia wyrażone w formie wierszowanej lub prozą. Wiele z nich można znaleźć na portalach z kartkami elektronicznymi.

Wyznania wzajemnych uczuć względem osoby, którą się kocha lub lubi powinny być często przekazywane, dzięki czemu wzmacniają się relacje międzyludzkie, dlatego życzenia napisane na pięknej kartce są świetnym pomysłem na upominek dla niej z okazji imienin.