Śmieszne kartki imieninowe

Śmieszne kartki imieninowe

Długą tradycję ma zwyczaj wysyłania kartek imieninowych z życzeniami, które można wysyłać drogą tradycyjną bądź za pomocą poczty elektronicznej. Zabawna e-kartkawysłana do użytkownika Internetu przyniesie solenizantowi wiele radości.

Dzięki tak ogromnej różnorodności kartek zamieszczanych w Internecie możesz wybrać coś specjalnie dla wybranej przez Ciebie osoby. Ale dobierając motyw oraz życzenia na kartce musisz pamiętać o jednej najważniejszej rzeczy: powinny być one dostosowane do konkretnego solenizanta! Nietaktem byłoby wysłanie śmiesznej kartki do kogoś z kim nie jesteśmy w bliskich relacjach, przykładowo do nauczyciela lub wykładowcy. Natomiast przesłanie życzeń napisanych na wesołej karteczce animowanej z postaciami robiącymi głupie miny lub kartki photo ze zdjęciem zwierząt w niespotykanych sytuacjach może być miłą niespodzianką dla osoby obchodzącej imieniny.

Kartki elektroniczne są kierowane zazwyczaj do młodzieży, która lubi się dobrze bawić, dlatego większość z nich jest śmieszna. Nie będziemy mieli zatem wielkiego problemu ze znalezieniem odpowiedniej kartki dla koleżanki lub e-kartki dla kolegi.

Motywy umieszczane na kartce, które z pewnością rozbawią każdego to przede wszystkim zwierzaki. Czasem stylizowane są na słodkie niewiniątka. Czasem możemy spotkać kartkę „pseudophoto” z doklejonym elementem, który zupełnie do niego nie pasuje. Na przykład wiele e-kartek przedstawia psa lub kota trzymającego kwiaty, czasem dodana jest do nich chmurka ze śmiesznym tekstem, kierowanym do solenizanta. Właśnie śmieszny ale trafny i nie przesadzony tekst, to podstawa humoru fajnej kartki.

Warto przesyłać śmieszną kartki najbliższym, choćby z tego względu, że jest to doskonała zabawa. Już sam fakt wybierania kartki może dać wiele radości, a układanie życzeń czasem śmiesznych a czasem poważnych rozweseli każdego smutasa. Miło jest sprawiać komuś przyjemność drobiazgami, a Internet daje nam możliwość przesłania wielu kartek zupełnie bez okazji całkowicie darmowo – trzeba to wykorzystać.

Jedna myśl w temacie “Śmieszne kartki imieninowe”

 1. Kochany Januszku!
  Troszke opoznione ale bardzo serdeczne tymniemniej!
  Caluje i sciskam w dniu imienin i zycze powodzenia i ciepla i lask Bozych!
  U mnie stara bieda nic sie nie zmienilo chyba tylko na gorsze.
  Dom dalej nie sprzedany i choroba sie rozwija i przerzucila sie na inne organy
  Ale dobrze ze tak a nie jeszcze gorzej!
  Trzymaj sie kochany, moze kiedys sie zdobedne na telefon!
  Guga

Możliwość komentowania jest wyłączona.