Kartki imieninowe

Kartki imieninowe

Zbliżają się imieninyjednej z najbliższych ci osób – kogoś z rodziny, znajomego, przyjaciela? – nie zapomnij złożyć mu szczerych życzeń, a z pewnością będzie szczęśliwy z tego powodu, że pamiętałeś o nim.

Jedną  z tradycyjnych i niezastąpionych oraz posiadających już swoją długą historię form przekazywania pięknych życzeń imieninowych są kartki. To one od wieków przesyłane są w związku z różnymi szczególnymi okazjami. Jednakże wiele osób uznaje, że to właśnie kartki imieninowe są najważniejsza, przebijając nawet swoją popularnością kartki urodzinowe. Pocztówki same w sobie mogą stanowić formę upominku imieninowego, ale można je dołączyć również do prezentu lub kwiatów.

Kartek na imieniny znajdziemy mnóstwo w sklepach papierniczych, kioskach, a nawet w Internecie czy supermarkecie, a są one piękne; kolorowe, błyszczące, z ciekawymi motywami. Wybór jest naprawdę szeroki i aby nie zginąć w gąszczu różnorodnych barwnych pocztówek i kartoników trzeba dokonać uważnej oceny solenizanta, nakreślić portret naszego „celu” – oczywiście z przymrużeniem oka, bo gramy o uśmiech na twarzy solenizanta.

Wybierając kartkę na imieniny trzeba najpierw odpowiedzieć sobie na pytanie: „Komu będzie ona przesłana?” Kartka imieninowa dla kobiety, będzie różniła się on kartki przesłanej mężczyźnie między innymi pod względem kolorystycznym. Inne zaś wymyślisz życzenia imieninowe dla osoby starszej, np. dla mamy, babci, czy cioci a inne dla młodej np. dla kolegi czy koleżanki lub chłopaka albo dziewczyny. Świetnym pomysłem może okazać się wybór zabawnej kartki imieninowej. W ten sposób możesz okazać moc pozytywnych uczuć w stosunku do bliskiej osoby, przekazując jej w ten sposób pozytywny ładunek energii, który sprawi, że stanie się ona szczęśliwsza i zadowolona z życia.

Kiedy już zdecydujesz się na określony model kartki, musisz na niej umieścić szczere życzenia imieninowe. Najlepiej jeśli napiszesz takie, które płyną prosto z twojego serca, ale czasami bywa tak, że brakuje pomysłów. Wówczas z pomocą przyjdzie nam sieć, która jest bogactwem złotych myśli – znajdziesz w niej piękne wierszyki imieninowe. Za pomocą Internetu możesz również przesłać ciekawą ekartkę. Kartki wysyłane online stają się w ostatnim czasie coraz bardziej popularne, bo są wygodną a przede wszystkim szybką formą przekazywania ciepłych słów najbliższym. Oryginalna imieninowa kartka elektroniczna może być ona wzbogacona ładnym zdjęciem animowana lub grająca. Sam wybierz najładniejszą kartkę flash lub photo!